GPS dla motocykla

Motocyklem można przemierzać naprawdę długie trasy, a szybka jazda na dwóch kółkach to doskonały sposób na poznanie nowych terenów. Jednak bezpieczeństwo i komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny zawsze powinny być na pierwszym planie. Dlatego też każdy motocyklista lubiący nieco dłuższe podróże powinien zaopatrzyć się w GPS.

Na rynku wybór nawigacji do motocykli jest naprawdę duży. By dokonać mądrego zakupu należy kierować się przede wszystkim funkcjonalnością sprzętu. Istotny będzie wodoszczelny ekran, który pozwoli na obsługę GPSu w rękawicach nawet podczas deszczu. Ważne są parametry wyświetlacza. Powinien on być dostosowany do widzenia zarówno za dnia, jak i w nocy. Czytelny interfejs z wyraźnymi komunikatami głosowymi jest również niezwykle pożyteczny podczas jazdy głośnym motocyklem.

Nawigacja ma nie tylko wysyłać jasne komendy i być dobrze widoczna, ale również trzymać się pojazdu przez całą drogę. Niezbędny jest mocny i stabilny uchwyt, który nawet podczas wstrząsów zapewni dobrą przyczepność sprzętu.

http://www.flotman.pl/lokalizacja-gps/